Profesjonalna pralnia dywanów wełnianych 

Pralnia dywanów wełnianych specjalizacja

 

Pralnia dywanów wełnianych powstała ponad 10 lat temu. Od początku działalności firmy stosowane są bezpieczne i skuteczne metody czyszczenia dywanów wełnianych. Usługi polegają na wieloetapowym procesie czyszczenia materiałów wartościowych. Orient Serwis świadczy, usługi specjalistyczne dostosowane do stopnia zabrudzenia oraz pochodzenia dywanów, kilimów, gobelinów. Materiały z które trafiają do pralni Orient Serwis, są najczęściej pochodzenia naturalnego: wełna, jedwab, skóra, bawełna, wiskoza bananowa itp.

 

Pracownia Orient Serwis specjalizuje się w praniu dywanów perskich. Stosowane metody czyszczenia dobierane są indywidualnie do pochodzenia dywanów. W ocenie sposobu czyszczenia i konserwacji istotne są zastosowane barwniki , materiał z jakiego powstały wyroby oraz sposób tkania. Usługa czyszczenia dywanów zabytkowych, którą wykonuje nasz zakład wymaga sporej wiedzy i doświadczenia. Dywany wykonane z jedwabiu czy sztucznego jedwabiu stanowią około 10% całości naszych zleceń. 

 

W Poznaniu i okolicach odbieramy dywany orientalne, perskie, krajowe wełniane naszym transportem. Klienci z Polski przesyłają dywany, kilimy za pośrednictwem usług kurierskich. Po usłudze prania, która standardowo trwa około 5 dni roboczych, czyste, zaimpregnowane i suche dywany,dostarczamy lub odsyłamy do klienta. Jakość prac oferowanych przez Orient Serwis jest zawsze na najwyższym poziomie. Firma obsługuje klientów indywidualnych i komercyjnych. Naszymi klientami są świadomi klienci z całej Polski i zagranicy.

 

Orient Serwis czyszczenie wykładzin dywanowych

Obsługa firm i instytucji w zakresie utrzymania czystości

Profesjonalne usługi - czyszczenie tapicerki materiałowej i skórzanej

 

www.orientserwis.pl

orientserwis@gmail.com

tel. 790707007

Pralnia Dywanów Wełnianych Poznań
22 marca 2017

 

Pranie Dywanów Wełnianych Orient Serwis

Pracownia czyszczenie dywanów i kilimów z materiałów naturalnych

Czyszczenie na sucho wykładzin dywanowych Carpet Cleaner

 

Created with ORIENT SERWIS 2017 

Czyszczenie dywanów perskich
Pranie dywanów wełnianych Poznań

Pralnia Dywanów Orient Serwis

 

 

 

 

 

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE DYWANÓW WEŁNIANYCH