Profesjonalne czyszczenie dywanów naturalnych, kilimów, naprawa dywanów ręcznie tkanych
Zestaw Minotti - Cennik profesjonalne czyszczenie mebli ekskluzywnych. Czyszczenie specjalistyczne mebli włoskich. Czyszczenie mebli tapicerowanych.
02 stycznia 2024

Cennik profesjonalne czyszczenie mebli ekskluzywnych tapicerowanych

Jakie meble czyścimy w Orient Serwis Pracownia

 

Meble które czyścimy w naszej pracowni są to meble tapicerowane. Zaliczamy do nich: zestawy wypoczynkowe, krzesła i fotele, narożniki, szezlongi, kanapy, obicia łóżek itp.

Orient Serwis Pracownia zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem luksusowych mebli tapicerowanych

 

Meble tapicerowane materiałem tekstylnym wykonanych z różnych włókien takich jak bawełna, wełna, kaszmir, tencel, wiskoz, oraz występujących jako włókna mieszane również z materiałem syntetycznym. Meble tapicerowane materiałem naturalnym skórzanym są to najczęściej skóry szorstkie nubuk, zamsz. Obicia ze skór gładkich. Orient Serwis Pracownia specjalizuje się w czyszczeniu skór naturalnych i szlachetnych otwartych i ciepłych. Skóry wykończone jako nubukowe oraz zamszowe. 

Orient Serwis Pracownia czyści materiał obiciowy mebli tylko stacjonarnie w swojej pracowni. Większość mebli ekskluzywnych posiada zdejmowane obicia, które można wielokrotnie ściągać do czyszczenia. 

Nasza pracownia jest polecana przez przedstawicieli w Polsce takich firm jak Minotti, Meble Baxter, Meble Poliform, Czy studia mebli ekskluzywnych takich jak Studio Forma 96, Ideamm, itp. oraz projektantów wnętrz.

Orient Serwis Pracownia jak działamy i jak skorzystać z naszych usług profesjonalnego czyszczenia mebli ekskluzywnych

 

Działamy na obszarze całej polski. Nasi Klienci którzy korzystają z naszych usług pielęgnacji tapicerki meblowej najczęściej ściągają obicia samodzielnie z mebli i przesyłają na nasz adres. Usługa kompleksowego czyszczenia tapicerki w takim przypadku jest dla nas priorytetowa i trwa około 3-4 dni robocze. Duże zestawy mebli tapicerowanych, gdzie obsługa jest problematyczna może zostać wykonana przez nasz zespół.

Profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych dlaczego jesteśmy wyjątkowi 

 

Orient Serwis Pracownia posiada specjalistyczne urządzenia przeznaczone do bezpiecznego i efektywnego czyszczenia mebli tapicerowanych. Czyszczenie kompleksowe obić mebli tapicerowanych jest wykonywane ręcznie na specjalnych przygotowanych stołach. Środki czyszczące oraz konserwujące zostały wyselekcjonowane i sprawdzone w kontakcie z naturalnymi materiałami obiciowymi. Jako jedyni w Polsce zajmujemy się chemicznym wieloetapowym czyszczeniem tapicerki. Tapicerka po pełnym czyszczeniu zawsze jest impregnowana w celu ochrony włókna. Wieloletnia współpraca dla salonów mebli ekskluzywnych oraz idywidualnych klientów, przygotowała nasz zespół do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

 

Cennik kompleksowe czyszczenie mebli tapicerowanych

 

Meble tapicerowane tapicerka materiałowa - czyszczenie kompleksowe tapicerka dostarczona przez klienta do Orient Serwis Pracownia

Krzesła i fotele stołowe sztuka od 250 - 350 zł

Kanapy, narożniki oraz duże siedziska od 350 - 450 zł zł od 1 miejsca siedzącego

Szezlong od 750 - 1200 zł zestaw 

Poduszki tapicerowane dodatkowe od 75 -150 zł sztuka

Pozostałe meble które nie znajdują się w cenniku proszę o kontakt indywidualny.

Meble tapicerowane tapicerka skórzana - czyszczenie kompleksowe tapicerka dostarczona przez klienta do Orient Serwis Pracownia

Krzesła i fotele stołowe sztuka od 400 - 600 zł

Kanapy, narożniki oraz duże siedziska od 600 - 1200 zł zł od 1 miejsca siedzącego

Szezlong od 1300 - 2200 zł zestaw 

Poduszki tapicerowane dodatkowe od 100 - 250 zł sztuka

Pozostałe meble które nie znajdują się w cenniku proszę o kontakt indywidualny.

Meble z obsługą Orient Serwis Pracownia wycena na podstawie indywidualnego zlecenia.

 

Cennik jest orientacyjny i może ulec zmianie w przypadku niestandardowych rozmiarów mebli, indywidualnej wyceny dla klienta, niestandardowych zabrudzeń itp.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy 

Orient Serwis Pracownia 

pralnia dywanów ręcznie tkanych. pracownia specjalistyczna ręczne czyszczenie kilimów zabytkowych. naprawa dywanów perskich

"Orient Serwis Pracownia" to firma specjalizująca się w czyszczeniu, konserwacji i naprawie ekskluzywnych dywanów oraz mebli. Oferujemy kompleksową opiekę, dbając o najwyższy poziom usług i zadowolenie klientów.

Śledź nas

Orient Serwis Pracownia Facebook
Orient Serwis Pracownia Instagram czyszczenie dywanów, pralnia dywanów naturalnych
Orient Serwis Pracownia  WhatsApp pralnia dywanów naturalnych

Menu

Adres

Morwowa 8,

60-185 Skórzewo

NIP: 779101936

Kontakt

orientserwis@gmail.com

tel. 790707007

Pracownia Orient Serwis 2024